Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Integrowanie systemów informatycznych

Łączenie funkcjonujących już rozwiązań informatycznych w synergiczną całość to kluczowy element naszej działalności. Mamy wieloletnie doświadczenie w integrowaniu systemów finansowo-księgowych z pozostałymi programami działającymi u naszych Klientów, bez względu na to, czy istniejące oprogramowanie jest naszego autorstwa, czy pochodzi od innego producenta.

Oferujemy pełne wsparcie programów finansowo - księgowych, m.in. rozwiązania do transmisji danych pomiędzy modułami programów różnych producentów.

Jeśli księgujesz ręcznie, możemy to zmienić. Zaproponujemy Twojej firmie automatyczne księgowanie informacji z systemów kadrowo-płacowych i handlowo-magazynowych. Usprawnimy także komunikację z Twoim bankiem.

Pomagamy w pozbyciu się setek kilogramów dokumentów. Posiadamy doświadczenie w całościowym przekształcaniu archiwów papierowych w zorganizowany system elektronicznego obiegu informacji.