Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Tworzymy zarówno standardowe strony firmowe, jak i rozbudowane serwisy i aplikacje dla sklepów internetowych. Wszystko zależy od tego, co jest potrzebne Twojej firmie.
Budujemy strony WWW w różnych technologiach – od prostych wizytówek biznesowych do skomplikowanych serwisów internetowych opartych o bazy danych i systemy zarządzania treścią (cms).

Każdy z naszych Klientów otrzymuje stronę:

 • stworzoną w oparciu o najnowsze i sprawdzone technologie (również mobilne)
 • działającą w każdej przeglądarce
 • przyjazną dla użytkownika
 • gotową do pozycjonowania

Aplikacje web

Tworzymy systemy, które umożliwiają Klientom korzystanie z zasobów za pośrednictwem sieci internetowej.
Do ich niewątpliwych zalet należą:

 1. Niezależność od sprzętu i systemu operacyjnego.
  Aplikacje internetowe uruchamiane są na serwerze, a pracownicy łączą się za pomocą swoich komputerów używając do tego celu przeglądarki internetowej.
  Dzięki temu możliwa jest np. praca zdalna, nie tylko na komputerach, ale również urządzeniach przenośnych typu iPad czy telefonach komórkowych. Nie ma znaczenia, czy pracownik ma w domu zainstalowanego Linuxa, a w firmie wszystkie programy pochodzą od Microsoftu.
 2. Łatwa obsługa aplikacji.
  Każdy, kto używał kiedykolwiek przeglądarki internetowej bez problemu poradzi sobie z obsługą aplikacji webowej. Niczym nie różni się to od przeglądania zasobów Internetu.
 3. Dostępność.
  Niezależność od platformy i miejsca sprawia, że nasze produkty mogą być wykorzystywane globalnie. 

Wśród użytkowników naszych aplikacji są ośrodki badawcze, wydawnictwa, biura rachunkowe, kancelarie prawne, oraz agencje reklamowe. W tych firmach bardzo ważna jest elastyczność i szybkie dostosowanie narzędzi biznesowych do wymagań poszczególnych klientów czy projektów.