Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Referencje Amend Software

ASC Co. Ltd Sp. z o.o.pdf button 
... Spółka wykonuje powierzone jej zadania z zadowalającą starannością, nie zakłócając pracy użytkownikom systemu Unix, z pełnym poszanowaniem zasady poufności informacji do których w naszej firmie ma dostęp. 
Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych Sigma-NOT Sp. z o.o.  pdf
... W ciągu dotychczasowej współpracy, firma Amend s.c. dała się poznać w Wydawnictwie jako partner niezawodny i solidny, w efekcie - zakres współpracy Wydawnictwa z nią stale rośnie.
Nasze wydawnictwo istnieje od 51 lat, a od 1990 r. działa jako spółka z o.o. Jesteśmy firmą dość trudną do obsługi komputerowej i stawiającą partnerowi w tym zakresie szczególnie wysokie wymagania. Z naszych dotychczasowych partnerów, firma Amend spełnia je zdecydowanie najlepiej.  
Zakład Kolportażu Wydawnictwa Sigma-NOT Sp. z o.o.  pdf
... nasz wieloletni partner i dostawca, autor podstawowego oprogramowania, które w sposób znaczący usprawniło naszą pracę.
W razie potrzeby służy nam również fachowym doradztwem z zakresu rozwiązań informatycznych.Serwis firmy Amend działa profesjonalnie, reaguje sprawnie, elastycznie i skutecznie, w pełni zaspokajając nasze potrzeby i oczekiwania.
Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A  pdf
... Firma Amend s.c. jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze pomocną w dostosowaniu oferty do potrzeb klienta oraz rozwiązywaniu problemów instalacyjnych i eksploatacyjnych.
RMK Spółka Doradztwa Podatkowego sp. z o.o.  pdf
... od 2006 roku współpracuje ze spółką AMEND S.C. w zakresie informatycznej obsługi naszej firmy oraz dostarczenia autorskiego oprogramowania umożliwiającego transmisje danych pochodzących z różnych systemów naszych Klientów.Jakość świadczonych usług w tym zakresie w pełni satysfakcjonuje naszą Firmę oraz odpowiada standardom w zakresie bezpieczeństwa danych.
Krawczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa  pdf
... Prace związane z wdrożeniem i serwisowaniem systemu prowadzone są przez wykwalifikowane osoby, terminowo, zgodnie z przyjętymi harmonogramami. Dyspozycyjność pracowników firmy Amend s.c. oraz szybka i fachowa pomoc, a także telefoniczne świadczenie usług konsultingowych powodują, że oferowany przez nią zakres współpracy jest wystarczający dl każdego poziomu przedsiębiorstwa.
SMG/KRC Poland Media S.A  pdf
... Firma Amend s.c, zaprojektowała i wykonała system wspomagający proces tworzenia badania rynku, poprzedzając go wnikliwą analizą wymagań naszej branży. Mimo iż oprogramowanie posiada wiele zaawansowanych opcji - obsługa programu jest łatwa, a interfejs czytelny i przejrzysty.
Prawidłowe rozpoznanie naszych potrzeb oraz zastosowane rozwiązania informatyczne pozwalają stwierdzić, iż firma Amend s.c. jest profesjonalistą w swojej branży.